Ascendent

Ascendent ve Vahách – Horoskopy a znamení

Ascendent představuje znamení zvěrokruhu, které se nacházelo nad východním horizontem v době vašeho narození. Ascendent propůjčuje svému nositeli některé vlastnosti a někdy má na charakter jedince větší vliv než jeho rodné znamení. Ascendent ve Vahách své jedince ovlivňuje elementem vzduchu a planetou Venuše – vládkyní lásky, krásy, peněz a dlouhotrvajících vztahů.

Vliv na vzhled

Jedinci s ascendentem ve Vahách bývají popisováni jako půvabnípřitažliví s vizuálně harmonickou stavbou těla, rysy obličeje a dlouhými vlasy. Jejich atraktivita se však může nacházet i mimo oblast krásy uznávané širokou veřejností. Jejich krásaladnost jsou zjevné i ve způsobu jejich pohybu, bývají to rození tanečníci a performeři.

Vliv na osobnost

Krom okouzlujícího vzhledu mají lidé s ascendentem ve vahách magnetickou osobnost. Jsou přátelští, usměvavívýborní konverzační partneři. Konfrontace, i mezi ostatními lidmi, řeší diplomaticky hledáním kompromisů a nových pohledů na věc. Jsou to skvělí mediátořismírci. Celou svou duší touží po bezpodmínečné lásce a harmonii. V milostných vztazích si zakládají na otevřenosti, upřímnosti a samozřejmě souznění.

Potrpí si na estetiku a harmonii, které se příznačně snoubí v oborech jejich zájmu – módě, designu, literatuře a vizuálním umění. Často je najdete vykonávat povolání ve světě umění či v soudní síni, kde zazáří jejich schopnost urovnávat spory.

Vlastnosti:

  • Mrštní
  • Blažení
  • Povzbudiví
  • Etičtí
  • Zábavní
  • Inteligentní
  • Nekonfliktní
  • Zdvořilí
  • Ohleduplní

Libry jsou snílci dívající se na svět růžovými brýlemi, což se může projevovat jako jisté ignorování problémů či vyhýbavý postoj vůči všemu, co by je mohlo představovat. Rovnováhu často hledají ve svém okolí, kam obracejí své soustředění. Nedokáží být dlouho sami.

Často mají strach z toho, že nebudou oblíbení a za cenu smíru lehce opouštějí svá stanoviska. Mohou zapomínat na své vlastní potřeby a touhy. Neustále zvažují různá pro a proti, a tak jim trvá velmi dlouho, než se rozhodnou. a i proto mají problémy se vázat.

Descendent v Beranu

Descendent je představován znamením, které se nachází naproti ascendentu na opačné straně pomyslné osy horoskopu. Svému nositeli poskytuje protiváhu k negativním vlastnostem jejich ascendentu. Descendentem pro ascendent Vah je Beran, který jim dodává sebevědomí v rozhodováníodvahu postavit se za sebe samé.

Váhy představují mír a Beran válku. Lidé s ascendentem ve Vahách tak bývají často přitahování svými naprostými opaky. Někým ohnivým, energickým, průbojným a rozhodným.

Podobné

Napsat komentář

Back to top button