Ascendent

Ascendent v Rybách – Horoskopy a znamení

Ascendent je definován jako znamení, které se nacházelo nad východním horizontem v hodině narození jedince. Pro zjištění ascendentu, je potřeba znát přesné datum a čas narození. V astrologii je ascendentu přisuzován velký vliv na charakter a vzhled jedince. Mít ascendent v Rybách znamená, že vám panuje element vody a planeta Neptun – vládce intuice, spirituality, snů a iluzí.

Vliv na vzhled

Vzhled ovlivněný znamením Ryb je patrný zejména v rysech obličeje. Tito zrozenci mívají podlouhlý, oválný jemný obličej, velké oči tvaru mandlí a dlouhé vlnité vlasy. Ryba je vládce rukou a chodidel, proto mohou být tyto části těla výraznější. Ryby milují svobodu, proto preferují volné, splývavé oblečení.

Vliv na osobnost

Ryby jsou hluboce spojené se spiritualitou a intuicí. Mají silnou empatii a lehce se naladí na emoční vlny ostatních. Přátelství s nimi jsou vždy na hlubší úrovni. Milují dlouhé konverzace o složitých tématech jako je filosofie či náboženství. Jsou milí vůči všem v jejich okolí a soucítí i se zvířaty anebo stromy. Jejich láska je bezpodmínečná a při projevené snaze odpouští i ty největší křivdy.

Vlastnosti:

  • Rezervovaní
  • Soucitní
  • Kreativní
  • Bezstarostní
  • Snílci
  • Zajímaví
  • Milující
  • Tiší
  • Důvěřiví

Zrozenci s ascendentem v Rybách jsou často ztraceni ve svých vlastních myšlenkách a světem chodí s hlavou v oblacích. Mívají problém udržet pozornost. Zrozenci Ryb patří mezi nejzranitelnější znamení zvěrokruhu, postrádají totiž schopnost bránit se vůči vnějším vlivům. Jejich nešvarem je vyhýbání se problémům, před kterými utíkají do světa snů.

Tito, na první pohled tiší a neškodní jedinci, mohou představovat časované emoční bomby. Své pocity mají problém regulovat a lehce jim podléhají, pak jimi zaplavují své okolí. Měly by si dávat pozor na sklony k nejrůznějším závislostem a dbát hlavně sami o sebe. Často se rozptylují staráním se o ostatní namísto sebe.

Descendent v Panně

Znamení zvěrokruhu, které se v době narození člověka nacházelo nad západním horizontem, se v astrologii nazývá descendent. Ascendent a descendent tvoří pomyslnou osu zvířetníku, kde jsou si protilehlá. Descendentem pro ascendent v Rybách je znamení Panny.

Panna vyvažuje negativní vlastnosti Ryb. Do silně intuitivního a snivého nahlížení na svět přinášejí praktičnost a trochu realistického vhledu. Vliv Panny dává Rybám schopnost postavit se na vlastní nohy, naučit se pravidelnosti a disciplíny a postavit se problémům čelem.

Podobné

Napsat komentář

Back to top button