Venuše

Venuše ve Střelci: Horoskopy, znamení a planety

Planeta Venuše – pojmenovaná po řecké bohyni lásky, krásy, smyslnosti a rozkoše – je astrologií považována za planetu lásky. V závislosti na domu a znamení, ve kterém se planeta nachází, dochází k její expresi. V grafu horoskopu se Venuše značí kolečkem a křížkem pod ním.

Venuše ustanovuje naše hodnoty. Vládne vztahům – s penězi, estetikou a romantikou. Udává kurz našemu vkusu, a to nejenom v materiální sféře, ale i ve sféře emocí. Určuje, jaký styl lásky a romantiky preferujeme, jak přistupujeme k námluvám a k potěšení celkově. Zkrátka, co máme a nemáme rádi.

Preferovanou pozicí Venuše při narození je 2., 3., 4., 7., a 12. dům. Tato postavení mají na svého nositele pozitivní vliv. Za nepříznivé postavení planety lásky jsou považovány domy: 1,6 a 9. Tyto konstelace mohou přinést neschopnost ovládat své emoce, mající za následek mnoho problémů, hádek a nespokojeností ve vztazích.

Venuše a další planety ovlivňují své domény nejenom v době narození, ale i během jejich transitů znameními během roku. V této době má postavení planet vliv na všechny z nás bez ohledu na jejich natální konstelaci. Z tohoto důvodu jsou některá období více nakloněna úspěchům fiskálním a jiná zase romantickým.

Venuše ve Střelci: charakteristika a vlastnosti

Když se Venuše nachází ve Střelci, jedná se o hravé a radostné spojení planety lásky, peněz a krásy se svobodomyslností tohoto znamení.

Střelci jsou veselí jedinci, plní života, kteří si chtějí vychutnat každý doušek své existence. Touží po poznávání nových míst, kultur a lidí. Jsou to rození dobrodruzi, kteří neustále zkoušejí nové věci, a to i v lásce. Monotónnost je ubíjí a někdy bez rozmyslu vymění starý nudný vztah za něco nového a zdánlivě lepšího.

Tito úžasní vypravěči s optimistickým náhledem na život a pozitivním přístupem ke všemu známému i neznámému se často nacházejí ve středu všeho dění. Střelci jsou jednoznačně srdcem každé akce. Není divu, že se jedná o jedince velmi přitažlivé pro své okolí.

Venuše ve Střelci a vztahy

Jako ohnivé znamení vyhledávají Střelci vzrušení a rozkoš. Od svého partnera vyžadují důvěru a upřímnost.

Mohlo by se zdát, že nevyhledávají trvalé svazky. Opak je však pravdou. Nicméně se potřebují vždy cítit svobodní, bez jakéhokoli omezování. Potřebují někoho, kdo jim nebude bránit v nezávislosti a bude s nimi sdílet hlad po vědomostech a osobním rozvoji.

Venuše ve Střelci a finance

Střelci se nebojí utrácet za nové zážitky a požitky, klidně se zbaví poslední mince, pokud si v daném okamžiku myslí, že to za to stojí. Nechají se lehce strhnout okolím. S penězi se nebojí riskovat.

Mohou však mít problémy s nadměrným utrácením, hazardními hrami a lehkomyslnými nákupy. Nikdy však neprohloupí, když své peníze investují do vzdělání či cestování.

Podobné

Napsat komentář

Back to top button