Venuše

Venuše v Rybách: Horoskopy, znamení a planety

Planeta Venuše – pojmenovaná po řecké bohyni lásky, krásy, smyslnosti a rozkoše – je astrologií považována za planetu lásky. V závislosti na domu a znamení, ve kterém se planeta nachází, dochází k její expresi. V grafu horoskopu se Venuše značí kolečkem a křížkem pod ním.

Venuše ustanovuje naše hodnoty. Vládne vztahům – s penězi, estetikou a romantikou. Udává kurz našemu vkusu, a to nejenom v materiální sféře, ale i ve sféře emocí. Určuje, jaký styl lásky a romantiky preferujeme, jak přistupujeme k námluvám a k potěšení celkově. Zkrátka, co máme a nemáme rádi.

Preferovanou pozicí Venuše při narození je 2., 3., 4., 7., a 12. dům. Tato postavení mají na svého nositele pozitivní vliv. Za nepříznivé postavení planety lásky jsou považovány domy: 1,6 a 9. Tyto konstelace mohou přinést neschopnost ovládat své emoce, mající za následek mnoho problémů, hádek a nespokojeností ve vztazích.

Venuše a další planety ovlivňují své domény nejenom v době narození, ale i během jejich transitů znameními během roku. V této době má postavení planet vliv na všechny z nás bez ohledu na jejich natální konstelaci. Z tohoto důvodu jsou některá období více nakloněna úspěchům fiskálním a jiná zase romantickým.

Venuše v Rybách: charakteristika a vlastnosti

Venuše v Rybách se nachází v exaltaci či povýšení. Ryby jsou skutečným domovem pro planetu lásky, která v tomto postavení ze sebe vydává to nejlepší. Znamení Ryb je romantické, láskyplné, intuitivníhluboce spirituálně založené.

Ryby jsou idealisté a velcí snílci oplývající barvitou představivostí. Jsou velmi soucitné, do ostatních se dokáží vcítit do takové míry, že se občas ztrácí v emocích ostatních. Vždy se snaží ostatním pomoci, a to i přes to, že by jim samým to mohlo ublížit. Nesmí zapomínat na to, že jen pokud se nejdříve postarají o sebe, mohou být v nejlepší kondici, aby pomohly ostatním.

Venuše v Rybách a vztahy

Znamení Ryb je skutečně nejlepším místem pro Venuši. Toto něhy plné znamení touží po pohádkově romantickém vztahu a po lásce obecně. Jejich láska je bezpodmínečná, nezná žádné hranice a proniká až do spirituální roviny.

Hledají hluboká, silná a smyslná spojení. Věří v lásku na první pohled a mají tendence ignorovat partnerovy neduhy skrývající se pod mlžným oparem lásky.

Ryby jsou zpravidla nekritické znamení, které patřičně oceňuje pozitivní vlastnosti svého protějšku. Neváhají, neodsuzují, nic neočekávají a věří, že skutečná láska vše spraví.

Je nutné si dávat pozor na přílišné idealizování partnera, které při střetu s realitou vede k deziluzi a nevyhnutelnému zklamání.

Venuše v Rybách a finance

Ryby udělají dobře, když zpeněží své duchovní a spirituální nadání. Pro úspěch v těchto oborech jsou také obdařeni velkou představivostí. Peníze však pro ně nejsou to nejdůležitější. Láká je charitativní činnost a pomoc ostatním.

Nejsou to žádní hamouni a klidně se rozdělí i o poslední korunu. Když už si chtějí udělat radost, tak nejradši utrácejí za prostředky, které jim pomohou utéct to světa snů a fantazie jako jsou například knihy či filmy.

Podobné

Napsat komentář

Back to top button