Měsíc

Horoskopy a znamení: měsíc ve Lvu

Co znamená Měsíc pro interpretaci horoskopu

Pro přesnou interpretaci horoskopu je potřeba znát tři základní údaje: sluneční znamení zvěrokruhu, Ascendent a postavení Měsíce v době narození jedince. Znamení zvěrokruhu dává svému nositeli obecný smysl života, ascendent má za úkol jej regulovat a nabídnout jiný pohled na svět, který se jedinci odkrývá při cestě životem. Měsíc jej propojuje s jeho emocemi a základními potřebami vyplívajícími z touhy po bezpečí.

Měsíc je v astrologii rovněž považován za planetu. Měsíc, označovaný rovněž jako Luna či Lunární znamení, je nejrychlejší planetou zvěrokruhu, jeho postavení se mění zhruba každé 2-3 dny, proto je potřeba znát, co nejpřesněji, i čas narození.

Měsíc pomáhá identifikovat ego a poskytuje personalizované pochopení sebe sama a emočního vztahu s okolím. Působí jako filtr, který určuje, co považujeme za důležité, co je pro nás dobré a co přináší štěstí. Měsíc je symbolem feminity, intuice a životních cyklů. Představuje vztah s matkou a způsob jakým formovala naše dětství, jež v konečném důsledku vede k postavení základních kamenů naší definice bezpečí.

Měsíc ve Lvu: charakteristika a vlastnosti

Lvům vládne Slunce, které je v astrologii také považováno za planetu. Jedinci s Měsícem ve Lvu jsou vřelí, hodnímají rádi uznání za dobře odvedenou práci. V bezpečí se cítí právě, když udělají dojem a jsou cílem chvály a obdivu. Takové prostředí je známkou, že se vydali správnou cestou.

Měsíc těmto jedincům propůjčuje citovou vazbu k samotnému úspěchu, jež pro ně představuje smysl života, a oproštění se od potřeby externího uznání. Touží po penězích a dobrém společenském postavení a k dosažení těchto cílů mají vše, co potřebují.

Nejlépe se cítí ve středu pozornosti, ideálně v pozici lídra. Lvi jsou předurčeni ke kreativní činnosti. Nebojí se projevovat své emoce – ať už negativní či pozitivní – a mají sklony k dramatičnosti.

Lvi jsou výborní a záživní vypravěči se silným ochranářským pudem vůči své smečce. Byla jim dána do vínku jistá hravost, která se projevuje zejména v interakci s dětmi. Avšak překvapivě, mohou mít Lvi problém je vystát. Jednoduše, tito jedinci buď děti milují, anebo je nesnáší. Nic mezi tím.

Musí se naučit nebrat si vše osobně. Mají tendenci se rozvášnit vším, co se jich může, ale ani nemusí, týkat. Bojí se kritiky, což se projevuje neschopností ji přijmout a neustálými výmluvami.

Pro lví štěstí je důležitá přítomnost lásky. Upínají se ke svým romantickým představám, které touží prožít a zrealizovat. Vždy následují své srdce.

Podobné

Napsat komentář

Back to top button